Utkání dvou různých týmů a dvou zcela odlišných poločasů

MŽA – 15.4. 2022 – 13.kolo : FK Meteor Praha VIII – FKDJM

Toto utkání jsme odehráli na půdě soupeře a z naší strany bylo utkáním dvou různých týmů a dvou zcela odlišných poločasů. V tom prvním z nás stříkal strach a obavy, prohrávali jsme všechny osobní souboje, nebyli jsme schopni dát si jedinou přihrávku a poločas jsme celkem jednoznačně a zaslouženě  prohráli 0:4. Do druhé půle nastoupil naprosto jiný tým. Tým, který šel na hřiště bojovat a porvat se o výsledek a nedat svoji kůži zadarmo.  Obraz hry se naprosto změnil. Kluci se stali dominantními, vyhrávali osobní souboje a celou druhou půli byli jasně lepším týmem, který svého soupeře skoro k ničemu nepustil. Silně nás potrápila produktivita, protože jsme nedokázali úvodem druhého poločasu vstřelit branku, která by dostala našeho soupeře pod velký tlak a nás tak vrátit ztraceného utkání.  Ukázalo nám však, že dokážeme hrát vyrovnanou partii i s velmi dobrými týmy.

Výsledek 1 : 5 (0 : 4)

Branky : Bryscejn