Ohlédnutí za PLANEO cupem

Kukuczka , Škoda , Mihalik , Souček , Todorov , Wegschmied , Holka , Markovič , Bílý , Richter , Hasík ,Hejtmánek

Trenéři :  Šturc  , Procházka ,Souček

sobota:

První den finálového turnaje jsme byli rozlosováni do skupiny A :MFK Karviná ,Sk Dynamo České Budějovice ,1HFK Olomouc , JFA České Budějovice a FC Slavia Karlovy Vary.Bohužel , jako mnohým velmi kvalitním týmům na turnaji ,to klukům vlezlo do hlavy.A přeci jen 24 týmů cca 600 diváků ,vysílání televize ,dýmovnice ,bubny…udělá svoje a tak ačkoli jsme v některých zápasech hráli velmi vyrovnaně ,někdy jsme byli i lepší(zápasy byli 4-5,3-4,4-6,3-7 a 4-10) ,tak se nám nezadařilo ani jeden zápas vyhrát a se skóre 18:32 jsme se z poslední příčky dostali jen do bronzové fáze turnaje tedy  nedělní boj o 17-24 místo.

neděle:

V bronzové fázi turnaje se potkávají vždy poslední dva týmy z každé skupiny.Tedy my a dále pak FC Slavia Karlovy Vary ,,TJ Slovan Velvary , FC Zbrojovka Brno ,Sk Nemošice , FK Meteor Praha ,TJ Slavia Louňovice a Sk FC Hlučín. Bylo znát že už z kluků to nejhorší opadlo a byli mnohem více uvolnění , ve hře jsme dělali mnohem méně chyb než o den dříve a celkový herní projev nebyl opět špatný a i díky tomu jsme dokázali dva zápasy vyhrát a celkové skóre ze šesti zápasů 23:36 rovněž není ,oproti sobotnímu ,tak propastné .

Nakonec si kluci odvezli skvělý zážitek i díky osobnostem jako Jan Koler ,Tomáš Skuhravý a Tomáš Poštulka ,kteří v neděli na turnaj dorazili aby se podívali na výkony jednotlivých týmů a na závěr samozřejmě předali ceny nejlepším.Měli jsme na víc,ale vzhledem k tomu kolik týmů neprošlo ani v předkolech a  kvalifikací ,si myslím ,že 21 místo je velmi dobrý výsledek.