Admira a Řeporyje

Dukla JM „C“ – FK Řeporyje 3:5 (2:3)

Zápas jsme měli vyhrát, šancí jsme měli hodně, chyběla nám produktivita. Jako vždy jsme se snažili hrát kombinační fotbal, v mnoha případech se nám to dařilo. Zejména Čvanči s Otou mnohdy sami dokázali vykombinovat skoro celý tým soupeře. Odměnou jim oběma byly velmi pěkné vstřelené branky. Ostatní kluci se přidali a naše kombinační hra byla opravdu dobrá. Soupeř nehrál fotbal, v podstatě jen celý zápas nakopával dopředu dlouhé míče. Bohužel nám několik propadlo a díky tomu jsme těsně prohráli. Podobnou taktiku my určitě nebudeme nikdy preferovat. Na zápas jsme měli delegovaného rozhodčího, i díky němu se fotbal moc nehrál. Dokázal hru rozkouskovat takovým způsobem, že na hřišti neměl šanci se nikdo ani náznakem unavit. Je to jako v každé profesi, někdy ji člověk umí a někdy ji prostě neumí a pak to podle toho vypadá.

Sestava: Michl – Čvančara, Demjančuk, Faltys, Hýsek, Kanclíř, Kantořík, Palcej, Pitelková, Spodniak Dan., Spodniak Dom., Unger.

Branky: 5. Kantořík, 13. a 42. Čvančara.

Dukla JM „B“ – Admira „C“ 9:1 (3:0)

Zápas jsme v celém průběhu měli pod kontrolou, velmi dobře jsme kombinovali, v podstatě jsme soupeře nepouštěli na naši polovinu. Stejně jako před týdnem proti Aritmě i v neděli jsme měli vyhrát výraznějším rozdílem. Ne vždy volíme optimální řešení, typicky proti Admiře jsme nedokázali mockrát vrátit balón pod sebe a raději jsme volili střelbu z těžkého úhlu. Kluci ale dali hodně pěkných branek po pěkných kombinacích a zvedli si sebevědomí před středečním Planeo Cupem.

Sestava: Groll – Ančinec, Čvančara, Hejtmánek, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Mihn, Popelář, Procházka, Vít.

Branky: 10. Hejtmánek, 16. a 66. Popelář, 26. Kabelka, 48., 50. a 60. Ančinec, 52. Čvančara, 57. Kolárovec.