Bohužel jsme nestačily

H3B 2015 2HP Novotného

FC Háje : Fk Dukla jm     36 : 28 (18:14)

Hřiště I:  Hasík, Holka , Svoboda , Škoda , Wegschmied , Mikolášek , Mihalík , Felcman

Hřiště II: Kukuzcka , Čunátová, , ,Kukuzcka , Kulhánek , Ondráček , Richter , Souček ,Todorov, Marek

Trenéři :  Šturc  , Procházka , Souček

Tentokrát nám bohužel síly na soupeře nestačili.Na prvním hřišti díky skvělému výkonu gólmana jsme zápas a dokázali udržet a dovést k vítězství,ale bohužel na druhém hřišti opět velké trápení a bohužel se nenašel nikdo kdo by dokázal hru strhnout převrátit a to ani po přemístění hráče z prvního hřiště na druhé. Nejen tento ,ale i předchozí dva zápasy nám ukazují ,že je třeba se stále více zaměřit zejména na zlepšení dalších 4-6 hráčů,tak abychom dokázali mít opravdu silné kompletní dvě pětky  a nemuseli jsme hráče přehazovat z hřiště na hřiště abychom dokázali udržet krok .Ale za bojovnost zaslouží kluci pochvalu.