FK Dukla JM : FK Vinoř 10:0

FK Dukla JM : FK Admira Praha 2:4

Sestava: Jindrák, Vyjídák, Gusti, Charamza, Kozlík, Kratochvíl, Markovič, Nečas, Bílý, Denovský, Tatynets,

Report z turnaje

Na turnaj v Břežanech jsme dorazili s jedenácti hráči a vytvořili jsme dvě pětky, které jsme pravidelně točili po 5 minutách hry. Začátek prvního utkání, jak je již naším zvykem jsme zaspali a prohrávali po prvních deseti minutách 2:0. Kluci ale ukázali charakter a výsledek po několika povedených momentech otočili a zvítězili 3:2. Druhý zápas se nesl v podobném duchu, ale přesto se podařilo zvítězit. Do třetího utkání jsme se s trenéry rozhodli nezasahovat a nechali jsme kluky celý zápas v podstatě bez jediného povelu hrát. Čekal je slabší soupeř z Vinoře, který se se vší úctou snažil každý zápas bojovat na maximum, ale kluci jsou ještě na nějakém začátku a měli to v turnaji těžké. My jsme si tak mohli vyzkoušet spousty herních věcí a zastřílet si. Bohužel ale možná tento zápas, který neměl vysoké tempo rozhodl o tom, že jsme ve finále prohráli. Tam nás čekal soupeř z Admiry. Naši kluci byli v turnaji ve velké euforii a všichni se hnali v tomto zápase dopředu. Díky tomu jsme během 3 minut dostali dvě rychlé zbytečné branky. Byl to takový dvou minutový zkrat turnaje. Kluci to ale nezabalili a udělali z utkáních opravdu to pravé finále, kdy se dotáhli na rozdíl jedné branky z 3:0 na 3:2. Admira měla pak silnou dávku štěstí, protože jsme ve velké tlaku trefili dvě tyčky minutu před koncem utkání. Dlouhý odkop pak zapadl do naší již prázdné branky a konečný výsledek skončil tedy 4:2 pro tým z Kobylis. Kluků bychom chtěli ale poděkovat, protože ukázali nejen charakter, ale v posledním utkání i nádherné individuální dovednosti, na které byla opravdu radost se koukat. V první turnaji v roce 2024 bereme tedy 2. Místo.