Obrat ve druhé půli

XVIII. kolo Pražského přeboru starších žáků – jaro 2022SK Union Vršovice – FK DJM U15  4:6 (3:1)

Branky: Dunčko – 3x, Denovský, Malina, Prüher.

Sestava: Kornfeld – Gregor, Stříbrský, Novák, Blumenthal – Bednář, Prüher, Dunčko – Denovský, Zouhar, Novotný M.

Střídající: Bílý, Kavan, Malina, Novotný Š.

Trenéři: Světlík, Šefraný

Hodnocení:

Zápas dvou rozdílných poločasů. Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a s vědomím, že to bude v pohodě. Hned v úvodu promarníme jasnou gólovku, abychom posléze inkasovali gól po brejku. Všude jsme byli druzí, v soubojích jsme nestíhali, nedokázali jsme podržet balón v útoku. Po 20-ti minutách jsme prohrávali 3:0. V poslední minutě první půle nám pomohl vstřelený gól. Do druhé půle jsme vstoupili odhodlání, že zápas otočíme a vyhrajeme. Což se nám povedlo náramně, neboť během 5-ti minut na začátku druhého poločasu jsme otočili stav zápasu na 4:3 pro nás. Soupeř pak dokázal ještě srovnat, ale my jsme ještě našli síly a dvěma góly jsme zápas definitivně dovedli do vítězného konce. Zápas nás stál hodně sil a někteří dohrávali i s bolestivou grimasou. Kluci si tak uvědomili, že nikdy není radno nic podceňovat a že i nelichotivý stav zápasu se dá zvrátit.