Začali jsme vyhrávat

Po výsledkově horším vstupu do jara jsme v dalších zápasech začali vyhrávat. Béčko nezvládlo jen zápas na Admiře, kde jsme nebyli horším týmem, jen jsme si nedokázali poradit s jednoduchých herním stylem soupeře a jeho velkými soupeři. Naopak o kolo dříve jsme letos na osmý pokus poprvé porazili Motorlet. V druhých poločasech jsme dokázali udolat jak Stodůlky, tak Řepy. Oba zápasy jsme bušili do uzavřené obrany a zaparkovaný autobus jsme překonávali těžce. Pěkný fotbal se hrál ve Kbelích, a to i díky soupeři, který se vždy snaží hrát kombinační fotbal. Výhru jsme udrželi přes velký tlak početnějšího soupeře, kdy nám v druhé půli trochu došly síly.

Také Céčku nevyšel jen jeden zápas, a byla z toho jednoznačná prohra v Řeporyjích. Naopak několik velmi dobře rozehraných zápasů jsme nedokázali dotáhnout a dvakrát těsně prohráli a jednou remizovali v případech, kdy se zápasy daly vyhrát. Konečně pocit z výhry jsme poznali překvapivě v Třeboradicích, velmi nám k tomu pomohl střelecky Sáďa z 2011, ke kterému se přidali ostatní a velkou bojovností jsme si první jarní výhru nenechali vzít. V Céčku nás těší zlepšující se výkony, velká bojovnost. Chtělo by to ještě přidat na fotbalovosti a snažit se přenášet věci z tréninků do zápasů, co se nám ne vždy daří.

Zápasy F2A

Dukla JM „B“ – Motorlet „B“ 5:3 (2:1)

Branky: 19. a 54. Čvančara, 32. Ančinec, 52. Kantořík, 64. Cinke.

Sestava: Popelář – Ančinec, Cinke, Čvančara, Do Quang Ahn, Dong Duc Mihn, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Vít.

Admira Praha „C“ – Dukla JM „B“ 7:3 (2:1)

Branky: 5., 57. a 65. Kabelka.

Sestava: Popelář – Cinke, Čvančara, Do Quang Ahn, Dong Duc Mihn, Hejtmánek, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Vít.

Dukla JM „B“ – Sokol Stodůlky „B“ 6:2 (0:2)

Branky: 41. a 56. Vít, 55., 64. a 67. Kantořík, 58. Hejtmánek.

Sestava: Popelář – Ančinec, Dong Duc Mihn, Faltys, Hejtmánek, Hlinka, Hýsek, Kabelka, Kantořík, Procházka, Vít.

Spartak Kbely – Dukla JM „B“ 4:5 (1:3)

Branky: 7. a 42. Vít, 16. Hejtmánek, 25. Kantořík, 48. Kabelka.

Sestava: Popelář – Čvančara, Do Quang Ahn, Dong Duc Mihn, Hejtmánek, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Procházka, Vít.

Dukla JM „B“ – Sokol Řepy 6:2 (2:2)

Branky: 5. Ančinec, 30. a 68. Kabelka, 52., 60. a 63. Kantořík.

Sestava: Popelář – Ančinec, Čvančara, Do Quang Ahn, Dong Duc Mihn, Faltys, Groll, Kabelka, Kantořík, Procházka, Vít.

Zápasy F3D

Dukla JM „C“ – SK Střešovice 3:4 (3:1)

Branky: 1. Viet Anh Ta, 6. Škoda, 23. Kanclíř.

Sestava: Michl – Děkan, Demianchuk, Faltys, Kabelka, Kanclíř, Kolárovec, Palčej, Pitelková, Škoda, Viet Anh Ta.

Řeporyje – Dukla JM „C“ 7:0 (1:0)

Sestava: Michl – Děkan, Demianchuk, Faltys, Hlinka, Kanclíř, Pitelková, Procházka, Řehák, Staněk, Škoda, Viet Anh Ta.

Dukla JM „C“ – Sokol Bílá Hora 4:5 (0:4)

Branky: 58. Demianchuk, 59. a 60. Popelář, 70. vlastní.

Sestava: Michl – Děkan, Demianchuk, Faltys, Groll, Hejtmánek, Hýsek, Kabelka, Kanclíř, Popelář, Procházka, Škoda, Viet Anh Ta.

Třeboradice „B“ – Dukla JM „C“ 5:6 (2:3)

Branky: 8. Čvančara, 21. Kanclíř, 34., 61. a 63. Sadílek, 62. vlastní.

Sestava: Michl – Čvančara, Děkan, Demianchuk, Hejtmánek, Kanclíř, Palčej, Řehák, Sadílek, Spodniak Da., Spodniak Do., Staněk, Viet Anh Ta, Vodička.

Dukla JM „C“ – TJ Lochkov 4:4 (2:1)

Branky: 7. a 46. Ančinec, 14. Unger, 40. Děkan.

Sestava: Michl – Ančinec, Děkan, Demianchuk, Faltys, Hýsek, Kanclíř, Pitelková, Řehák, Viet Anh Ta, Unger.